Новини‎ > ‎

Відбувся святковий концерт заслуженого аматорського народного хору «Десна» з нагоди ювілею художнього керівника. Микола Олексієнко – 70 років натхнення та творчості

Вчора, 28 травня, у Міському Палаці культури відбувся творчий вечір присвячений 70-річчю Миколи Олексієнка, художнього керівника заслуженого аматорського народного хору «Десна».

Окрім гостей та прихильників до привітань заслуженого працівника культури Миколи Васильовича приєдналися дирекція Міського Палацу культури, Управління культури та туризму Чернігівської міської ради,  в.о. директора Чернігівського обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв.

З нагоди ювілею колектив хору підготував концертну програму, наповнену народними піснями та композиціями відомих українських авторів. Своїми виступами ювіляра та глядачів радували Зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Десняночка» та Народний аматорський ансамбль танцю «Дружба».

Кожен вихід колективу на сцену, це неперевершене звучання української пісні, відчуття єднання зі своїм народом, його історією та культурою.

Більше фото на офіційній сторінці Міського Палацу культури в соціальній мережі Facebook.


                                                                                                                                                      Прес-служба Міського Палацу культури