Народний аматорський фольклорний ансамбль «Сіверяни»

Назва колективу: Народний аматорський фольклорний ансамбль «Сіверяни»

Керівник: Коцур Ольга Олексіївна

Дата заснування: 1988 рік

Адреса: 14017, м.Чернігів, вул. Івана Мазепи (Щорса), 23Народний аматорський фольклорний ансамбль «Сіверяни» створений у 1988 році на базі клубу Управління внутрішніх справ Чернігівської області.  Засновником та першим керівником колективу був Станіслав Шкаранда.


Звання «народний» колектив отримав у 1993 році. З 2000 року він працює при Міському Палаці культури. Майже десять років керівником колективу був Олександр Якубець. Наразі ансамбль очолює  Коцур Ольга Олексіївна. Акомпанує - Володимир Макеєв.


Основний склад ансамблю – це 12 учасників. В основі репертуару – пісні більше 100 українських народних та козацьких пісень, творів відомих українських композиторів, білоруських народних пісень.


«Сіверяни» завойовують глядачів вокально-хореографічними композиціями, міні-спектаклями, які створюють на основі народної творчості. Всі танцювальні сценки та мініатюри поєднанні з вокалом, м’яким гумором, ліричним щирим словом.Ансамбль – незмінний учасник міських концертів та свят. Колектив неодноразово приймав участь у міжнародних фестивалях, які проходили у Києві, Запоріжжі, Вінниці та інших містах України.

За високі творчі показники та вагомий внесок у розвиток культури міста «Сіверяни» не раз нагороджувалися Почесними грамотами та Подяками.


На рахунку ансамблю Грамоти управління культури Чернігівської міської ради, Подяки головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації, дипломи, та цінні подарунки лауреатів фестивалів.