Народний аматорський ансамбль танцю «Дружба»

Назва колективу: Народний аматорський ансамбль танцю «Дружба»
Керівник: Горбачук Григорій Самуїлович
Дата заснування: 1969 рік
Адреса: 14017, м.Чернігів, вул. Івана Мазепи (Щорса), 23

Ансамбль танцю «Дружба» створено у 1969 році. Вже через шість років колективу присвоєно почесне звання «Народний». Майже 40 років ансамбль очолює заслужений працівник культури України Григорій Горбачук.


Склад колективу, разом з підготовчою групою, налічує 60 чоловік.

У репертуарі ансамблю танці різних регіонів країни, танці національних меншин, проживаючих в Україні, танці народів світу та сучасні хореографічні композиції.


Кожна постановка – це неповторний художній твір, в якому органічно поєднані хореографія, музика та костюми. 

Народний аматорський ансамбль танцю активний учасник культурно-мистецького життя міста та області. Також колектив добре знаний і за межами України. Вони з успіхом представляли свою творчість у Чехії, Словакії, Польщі, Болгарії, Франції, Іспанії, Італії, Перу, Кіпрі та інших країнах світу.


«Дружба» – неодноразовий лауреат та дипломант різноманітних конкурсів та фестивалів. За великий внесок у справу згуртування всіх українських сил у світі та за відданість українській ідеї ансамбль отримав диплом Української Всесвітньої Координаційної Ради.


Також колектив неодноразово нагороджувався Грамотами управління культури Чернігівської міської ради. Має Грамоту Чернігівського методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв, Подяку міського голови.